اپل اقساطی No Further a Mystery

این مدارک شامل یک برگ چک صیادی (چک خالی)، تصویر کارت ملی شما و گزارش حساب مربوط به چک شما می باشد.

اپل علاوه بر به‌کارگیری حسگرهای دوربین باکیفیت، پردازش تصویر فوق‌العاده‌ای انواع آیفون قرار داده است که باعث می‌شود، خروجی عکسی که با ایفون گرفته شده، عالی باشد.

نکته جالب در مورد آیفون این است که هر سال فقط یک گوشی (یک تکنولوژی) توسط اپل معرفی میشود. تمام آیفون هایی که تا کنون تولید شده اند بصورت زیر میباشد:

حال مطابق آخرین شایعات اپل مشغول توسعه تکنولوژی این لنزها برای استفاده در آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس است تا تجربه‌ای جدید و کم‌نظیر را به کاربران اهدا کند.

البته برخی دیگر به سراغ خرید اقساطی گوشی اپل می‌روند و به دنبال خرید اقساطی با سفته، خرید گوشی اقساطی بدون پیش پرداخت با سفته، خرید اقساطی گوشی آیفون با چک و ... هستند.

یکی از روش‌هایی که برای تهیه موبایل به صورت اقساطی وجود دارد، خرید از فروشگاه‌هایی است که این خدمات را ارائه می‌دهند؛ یعنی برخی از فروشگاه‌های لوازم دیجیتال، علاوه بر خرید نقدی امکان خرید اقساطی را هم برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند.

– پشتیبانی از دستیار هوشمند سیری با پشتیبانی از زبان محاوره

آیا با صنعت لندتک آشنایی دارید؟ در صنعت لندتک، فرد پس از طی نمودن مرحله ی اعتبارسنجی واجد شرایط دریافت وام بدون ضامن می شود که این وام در قالب یک کارت اعتباری در اختیار او قرار می گیرد و با استفاده از آن می تواند نقدا خرید کند و بعدا هزینه آن را به صورت اقساطی پرداخت کند.

از همان سال به بعد خرید گوشی اپل در سرتاسر دنیا شروع شد. اپل مسیر جالبی را از سال ۲۰۰۷ تا سال ۲۰۲۱ پشت سر گذاشته و نسل های مختلفی از گوشی آیفون را راهی بازار کرده است. در حال حاضر گوشی ایفون به یکی از بهترین گوشی های موجود در بازار تبدیل شده که هر سال با امکانات جدید و شگفت‌انگیزی که دارد نظر مردم را به خود جلب می‌کند.

پس از این باید مدارک خواسته‌شده را تکمیل کنید تا مورد بررسی و اعتبار سنجی قرار بگیرند.

این الگوبرداری هنوز در محصولات بسیاری از شرکت‌ها مخصوصا سازندگان چینی گوشی هوشمند به وضوح دیده می‌شود.

برای مرتبه نخست ممکن است آیفون قسطی تهران تا ۱ هفته کاری زمان ببرد که در مراتب بعدی به ۲ الی ۴ روز کاهش می‌یابد. سقف وام قسطا ۲۰ میلیون تومان است و نیازی به ضامن ندارد.

شرکت اپل توجه ویژه‌ای به حفظ حقوق کاربری دارد و امکان حذف اپلیکیشن‌های پیش فرض در گوشی‌های آیفون وجود دارد در صورتی که در گوشی‌های اندرویدی چنین امکانی وجود ندارد.

گام هفتم : در این مرحله برای خرید گوشی آیفون اقساطی ، لازم است به تعداد اقساطی مشخص شده است، چک صادر کنید و چک ها را یا حضورا و یا از طریق پست برای قسطا ارسال نمایید. پس از آن قسطا کارت برای شما صادر شده و ارسال می شود.

مقالات ایفون 13

همراهان عزیز آوافون در این مقاله قصد داریم تا شرایط خرید قسطی آیفون در کرج ( گوشی های اپل نو و کارکرده ) رو براتون توضیح بدیم. اگه حوصله ی خواندن مقاله رو ندارن می تونید ویدیو پایین این مطلب رو ببینید تا صفر تا 100 شرایط خرید قسطی گوشی اپل رو متوجه بشید.

برای خرید اقساطی اپل فقط گوشی یا محصول مورد نظرتونو انتخاب کنید و حداقل 30 درصد مبلغ فاکتورتونو نقدا پرداخت کنید و الباقی رو طی اقساط 2 تا 10 ماهه پرداخت کنید. نحوه ی پرداخت هم به دو دسته ی زیر تقسیم میشه :

خرید قسطی گوشی اپل با دسته چک صیادی
افرادی که چک صیادی دارند چه قدیمی و چه چک های جدید بدون نیاز به ضامن میتونن اقساط خودشون رو با چک به صورت ماه به ماه یا 2 ماه یکبار پرداخت کنند، یا فقط یک فقره چک به عنوان ضمانت به صورت امانت پرداخت کنند و پس از پایان اقساط چکشون رو پس بگیرند .

خرید قسطی آیفون با سفته
در این روش کارتن و مالکیت گوشی شما تا پایان اقساط نزد آوافون به امانت می مونه و پس از پایان اقساط شما می تونید جعبه و مالکیت قانونی گوشیتونو داشته باشد.

کلیه ی محصولات اوافون مهلت تست 7 روزه دارند و شما با خیال راحت می تونید از این مجموعه خرید کنید. برای استعلام قیمت و موجودی محصولات ما کافیه با ما تماس بگیرید.

سید نوید مطهری آوافون

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *